ספת PRADO

היה ראשון לסקור מוצר זה

מלאי : זמין במלאי

ספת PRADO
מק"ט: ROPRADO
 

תיאור מוצר

ספת PRADO של חברת LIGNE ROSET הצרפתית עוצבה ע"י כריסטיאן ורנר שרצה לתת ללקוח את האפשרות לסדר את הספה "איך שבא לו".

הספה מורכבת ממושב ארוך עליו מונחות  כריות גב עם משקולות שניתן להציב בכל מקום שרוצים על הספה או אפילו על הרצפה.

לכריות תחתית נגד החלקה ומשקולות , כך שהן לא זזות כשנשענים עליהן. אפשר בקלות להסיר את הכריות ולהפוך את הספה למיטה.

הפראדו זמינה בשני גדלים - בינוני, אשר מגיע עם 2 כריות גב ו -2 כריות גליל, וגדול, אשר מגיע עם 3 כריות גב ו -2 כריות גליל.

ניתן לבחור ריפוד מתוך מגוון רחב מאוד של בדים.

זמן אספקה עד 90 ימי עסקים

איך אנחנו בוחרים את המוצרים שלנו?

לא חסרות בארץ חנויות עיצוב. את זה אנחנו יודעים!

אז למה דווקא הרמוני?

איכות: אנחנו לא מתפשרים על איכות! אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר באירופה, בוררים את המוצרים שלנו באופן קפדני ומוודאים שכל המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. איכות המוצרים הייתה מאז ומתמיד הקו המנחה בבחירת החברות איתן אנחנו עובדים. אנחנו רוצים שתיהנו מהמוצרים אותם אתם רוכשים אצלנו לאורך שנים, שתראו בכל פרט במוצרים שהם נעשו באהבה ועם המון תשומת לב.

עיצוב: אנחנו בוחרים לחנות פריטים שמרחיבים לנו את הלב, פותחים את הראש ונכנסים לנו לנשמה. פריטים שלא רואים בכל מקום ושניתן לראות שעומד מאחוריהם רעיון עיצובי. אנחנו מאמינים שלעיצוב אין שפה אחת ולכן החנות בנויה מחללים המעוצבים בסגנונות שונים, בשפות שונות של עיצוב. אנחנו חושבים שדווקא השילוב בין הסגנונות השונים יוצרים שפה מנצחת ומעניינת של עיצוב.

שירות: השירות שלנו באמת מבדל אותנו מחנויות אחרות. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שחווית קנייה נעימה תגרום ללקוח לרצות לחזור ולקנות שוב בחנות. חשוב לנו לעשות את המקסימום! עובדים מקצועיים שיעזרו לכם לבחור ועובדים מקצועיים שיביאו לכם את הרהיטים עד הבית וירכיבו אותם ללא עלות (גם אתם גרים באילת וגם אם אתם גרים במטולה).

ניסיון:  החנות היא חנות משפחתית וותיקה  שהוקמה בשנת 1984, מאז אנחנו עוסקים באהבה גדולה בתחום העיצוב והריהוט. יותר מ30 שנים של ניסיון יבטיחו לכם שאנחנו יודעים כיצד לבחור את החברות הנכונות וכיצד להתאים את הפריטים הנכונים לבית שלכם.