מותגים

סיפור מותגים

את המותגים אותם אנו מציעים למכירה באתר ובחנות שלנו, ליקטנו אט אט במרוצת השנים.

כל מותג הוא עולם ומלואו, לכל אחד חזון עיצובי שונה ומיוחד והחיבור בין כל המותגים ביחד יוצרים עולם עיצובי רחב ועשיר, המאפשרים לנו להתאים לכל לקוח את עולם העיצוב המתאים לו.

 

Ligne Roset

Harmony.co.il - Ligne Roset

חברת LIGNE ROSET  הוקמה בשנת 1930 בצרפת. החברה ידועה בראש ובראשונה בשיתופי הפעולה המדהימים שלה  עם מיטב המעצבים בתחום העיצוב העכשווי.

LIGNE ROSET מציגה בפני הצרכן מבחר מוצרי לייף סטייל, המשלימים את קולקציית הרהיטים שלה לצד אביזרים דקורטיביים, תאורה, שטיחים, בדים וכלים מעוצבים.

קבוצת Roset נבדלת מיצרנים אחרים במסורת המתמשכת של שיתוף פעולה הדוק עם מעצבים וותיקים וידועים לצד מעצבים חדשים בתחילת דרכם.

השילוב בין אמונה עמוקה בעיצוב והשקעה בחדשנות טכנולוגית, לצד ידע ויכולת לבנות ולתכנן הפכה את ROSET  לרשת הפצה עולמית מבין הגדולות בעולם.

יצירתיות היא ערך מרכזי של המותג. אם מוצר חדש דורש חומרים חדשים או טכניקות חדשות, החברה תרכוש אותם.

ספות, רהיטים, תאורה, טקסטיל, שטיחים או מצעי מיטה: קודם הרעיון . אחר כך הטכניקה. מבחינת LIGNE ROSET הכל אפשרי.

מעצבי המותג

Harmony.co.il - Ligne Roset Designers

 

Ateliers Berniolles

Harmony.co.il - Atelier Bernilles

חברת Ateliers Berniolles  הוקמה בשנת 1885 על ידי ז'אן בטיסט ברניול בביאריץ שבצרפת.  החברה מייצרת כבר מעל 125 שנים וארבעה דורות, רהיטים משלימים באיכות וברמת גימור גבוהה מאוד ושומרים על מוניטין מכובד מאוד בקרב יצרניות הרהיטים בצרפת.

קולקציית הרהיטים המשלימים של החברה היא מהקולקציות המקיפות ביותר הקיימות בשוק, כל הפריטים בנויים מעץ דובדבן מלא לפי הזמנה ודרישה של הלקוח.

 

Comptoir de Famille

חברת Comptoir de Famille הוקמה בשנת 1980 ע"י צמד האחים איזבל ופיליפ מאורן בצרפת.

איזבל אחראית על העיצובים ופיליפ אחראי על פיתוח המוצר.

עם השנים הקולקציות התרחבו, זכרונות של ילדות תורגמו למוצרים באוירה של פעם עם קריצה לעיצוב מודרני יותר. נרות, כלי חרס וכלי זכוכית, חפצי נוי, טקסטיל וריהוט.

הקולקציות של  Comptoir de Famille שומרות תמיד על קו מנחה אחד: מוצרים באיכות גבוהה ובמחירים סבירים, מלאים ברגש ובזכרונות.

תשוקה מדבקת למוצרים הובילה לפתיחתן של 32 חנויות של המותג ועוד כ- 1000 נקודות מכירה בצרפת ו600 נוספות ברחבי העולם.

 

SIA

השם SIA  מייצג את ראשי התיבות של מייסדת החברה, סוניה אינגריד אנדרסון.

אנדרסון החלה לייצר פרחי מניירות משי במטבח ביתה בשנת 1963 ומהר מאוד התפרסמה בזכות כתבה שפורסמה עליה במגזין FEMINA . כמות ההזמנות הגדולה הובילה מהר את הכפר בו התגוררה אנדרסון ,לבית מלאכה אחד גדול שבו כולם לקחו חלק בחיתוך וקיפול ניירות המשי. בהמשך החלה אנדרסון לעצב אגרטלים, כלי שולחן, אביזרים דקורטיביים, פמוטים, נרות ורהיטים קטנים.

כיום SIA היא חברה בינלאומית וניתן למצוא את הפריטים שלה במספר עצום של מדינות, בחמש יבשות.

המותג ידוע בעיקר באיכות הבלתי מתפשרת של פרחי המשי שלהם. בהתאם לעונות השנה יש לSIA בכל שנה ארבע קולקציות שמתחלפות.

SIA   ממשיכה לעבוד עם מיטב המעצבים ודואגת לשמור על רמת גימור ואיכות מהגבוהות ביותר בכל מוצרים ועל עיצוב על זמני לצד פריטים בעיצוב חדשני.

 

Michel Ferrand

חברת MICHEL FERRAND , הוקמה ע"י מישל פארנד, נצר למשפחת נגרים מצרפת.

מישל, אספן עתיקות נלהב, החל לבנות את קולקציית הרהיטים שלו בהשראת רהיטים עתיקים, תוך כדי הקפדה על שחזור מדוייק של שיטות ההעבודה וחומר הגלם האיכותי.

במשך שנים לימד את עובדיו את שיטות הנגרות המקוריות ה  ”savoir faire”וכעת המפעל משתרע על שטח של 7,000 מ"ר.

כל רהיט נבנה על פי הזמנה, מותאם לדרישות הלקוח. מתייחסים לכל רהיט כאל יצירת אומנות  ואל הנגרים כאל אומנים (Ébéniste). צורת ההתייחסות הזו הובילה למסורת שבה כל רהיט נבנה מהתחלה ועד הסוף ע"י אדם אחד. כל הרהיטים מלאים באופי ואין אף רהיט שחוזר על עצמו ב100%.

כל קולקציה חדשה, מושפעת מנסיעותיו של מישל ברחבי העולם, לוקחת אותנו אחורה בזמן לתקופה שבה עץ היה עץ ורהיטים היו לכל החיים.

 

Alberta Salotti

Harmony.co.il - Alberta Salotti

חברת Alberta Salotti הוקמה בשנת 1978 ע"י GIUSEPPE SBOGGIO בצפון איטליה.

בהתחלה החברה ייצרה כסאות משרדיים וספות בריפוד בד בלבד  וב1998  הוקמה מחלקה חדשה בחברה תחת השם ROYAL ALBERTA שההתמחות הבלעדית שלה היא ריפודי עור.

החברה דואגת לעדכן את הקולקציות החדשות בהתאם לאופנה שמשתנה אך תמיד מקפידים לשמור על רמת חומרי גלם ורמת גימור גבוהה מאוד.

לחברה יש באופן קבוע שתי קולקציות- אחת מודרנית והשנייה קלאסית. בכל קולקציה יש מבחר של ספות, כורסאות, ספות מיטה, מיטת והדומים.

החברה ידועה בשיתופי הפעולה עם סטודנטים באוניברסיטה לאדריכלות שבונציה.