נר BALTIC AMBER בצנצנת פח גדולה- 3 פתילים

היה ראשון לסקור מוצר זה

מלאי : אזל במלאי

188.00 ₪
נר BALTIC AMBER בצנצנת פח גדולה עם 3 פתילים של חברת VOLUSPA האמריקאית. ריח זה משלב אמבר,סנדלווד, ווניל ואורכידאה. זמן בערה 60 שעות.
מק"ט: VOLUSPACABALTICAMBERTIN3WICK
 

תיאור מוצר

נר BALTIC AMBER בצנצנת פח גדולה עם 3 פתילים של חברת VOLUSPA האמריקאית.

ריח זה משלב אמבר,סנדלווד, ווניל ואורכידאה. זמן בערה 60 שעות. נרות VOLUSPA פותחו במומחיות על ידי טרוי וטרייסי ארנטסן

בקליפורניה הדרומית בשנת 1999. מאז הנרות של VOLUSPA הם נרות ניחוח הבושם לבית החדשניים והמבוקשים ביותר בעולם.

ניחוחות הבישום והנרות לבית של VOLUSPA אומצו ע"י סלבריטאים, אנשי תקשורת וקמעונאים ומיד הפכו ללהיט גדול בקרבם.

הנרות נוצקים בעבודת יד וכוללים תערובת מעודנת מאוד של שעווה על בסיס שמן באיכות מובחרת וניחוחות מותאמים אישית שנוצרו על מנת להבטיח

זמן בערה ממושך. טרייסי ארנטסן יוצרת את תערובת הריח של VOLUSPA במומחיות, במעבדה של הסטודיו שלה כדי להשיג את האיזון המושלם והתחכום שנרות VOLUSPA ידועים בהם.

איך אנחנו בוחרים את המוצרים שלנו?

לא חסרות בארץ חנויות עיצוב. את זה אנחנו יודעים!

אז למה דווקא הרמוני?

איכות: אנחנו לא מתפשרים על איכות! אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר באירופה, בוררים את המוצרים שלנו באופן קפדני ומוודאים שכל המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. איכות המוצרים הייתה מאז ומתמיד הקו המנחה בבחירת החברות איתן אנחנו עובדים. אנחנו רוצים שתיהנו מהמוצרים אותם אתם רוכשים אצלנו לאורך שנים, שתראו בכל פרט במוצרים שהם נעשו באהבה ועם המון תשומת לב.

עיצוב: אנחנו בוחרים לחנות פריטים שמרחיבים לנו את הלב, פותחים את הראש ונכנסים לנו לנשמה. פריטים שלא רואים בכל מקום ושניתן לראות שעומד מאחוריהם רעיון עיצובי. אנחנו מאמינים שלעיצוב אין שפה אחת ולכן החנות בנויה מחללים המעוצבים בסגנונות שונים, בשפות שונות של עיצוב. אנחנו חושבים שדווקא השילוב בין הסגנונות השונים יוצרים שפה מנצחת ומעניינת של עיצוב.

שירות: השירות שלנו באמת מבדל אותנו מחנויות אחרות. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שחווית קנייה נעימה תגרום ללקוח לרצות לחזור ולקנות שוב בחנות. חשוב לנו לעשות את המקסימום! עובדים מקצועיים שיעזרו לכם לבחור ועובדים מקצועיים שיביאו לכם את הרהיטים עד הבית וירכיבו אותם ללא עלות (גם אתם גרים באילת וגם אם אתם גרים במטולה).

ניסיון:  החנות היא חנות משפחתית וותיקה  שהוקמה בשנת 1984, מאז אנחנו עוסקים באהבה גדולה בתחום העיצוב והריהוט. יותר מ30 שנים של ניסיון יבטיחו לכם שאנחנו יודעים כיצד לבחור את החברות הנכונות וכיצד להתאים את הפריטים הנכונים לבית שלכם.