עלינו

Harmony.co.il - About Harmony

 

חנות "הרמוני" היא חנות משפחתית שהוקמה בשנת 1984 ע"י סינטיה ואנרי אזולאי. ההחלטה לפתוח את החנות נתקבלה מתוך תחושה שבירושלים של תחילת שנות השמונים לא היה מענה למי שמחפש ריהוט קלאסי צרפתי,חוצה את גבולות הזמן, עשוי גימורים מוקפדים ועץ מלא ואיכותי, אותו ריהוט המתבסס על ה"SAVOIR FAIRE" הצרפתי שעליו גדל אנרי בילדותו.

החנות ממוקמת במרכז העיר של ירושלים ומתפרשת על פני 700 מ"ר של תצוגה המחולקת לריהוט קלאסי, כפרי ומודרני. כמו כן, ניתן למצוא בחנות פרטי דקורציה, כלי בית, טקסטיל, חדרי ילדים ומוצרי טיפוח ובישום.

מרביתם של הרהיטים ופרטי הדקורציה מיובאים על ידינו באופן בלעדי מאירופה, כך שחלק גדול מהפריטים ניתן למצוא בארץ רק אצלנו. כל הריהוט מוזמן בהתאמה אישית עבור הלקוח ובהתאם לצורכיו וטעמו.

קווים נקיים, איכות גבוהה, הרבה דמיון, הומור ויצירתיות הם קריטריונים המלווים אותנו בבחירת המוצרים הנבחרים לחנותינו מרחבי הארץ והעולם.

אנו מספקים ללקוחותינו שירות עיצוב והלבשת הבית. כחלק מהשירות שאנו נותנים אנו מלווים את הלקוח מתחילת הבנייה / השיפוץ ,בתהליך בחירת החומרים,בשלבי פיקוח על בעלי מקצוע, רכישה של מוצרי חשמל ולאחר מכן בחירת רהיטים לבית וריהוט חוץ , תאורה, הלבשת הבית ואבזור המטבח וכן בפרטים הקטנים כמו סבונים בחדר האמבטיה וצעצועים בחדרי הילדים.

מאחורי כל דבר אותו אנו עושים עומד ה"אני מאמין" שלנו: אנו מקיפים עצמנו בדברים שאנו אוהבים.

הרמוני מעוצבת בפינות חמות ומזמינות כדי לתת תחושה של "איך יראה הבית שלי". בכל פינה ופינה ניתן לגלות עולם חדש, לא צפוי אך עם זאת מוכר, נעים ומרגש.