תבנית פאי- יערה ניר כחלון

היה ראשון לסקור מוצר זה

מלאי : זמין במלאי

176.00 ₪
תבנית פאי מקרמיקה בעבודת יד "גם יפה וגם אופה"
מק"ט: YAARBA88319
 

תיאור מוצר

תבנית פאי "גם יפה וגם אופה" של המעצבת יערה ניר כחלון.

כלי אוכל מקרמיקה עבודת יד של יערה ניר כחלון ישמשו אתכם לאורך כל היום, עדינים למראה אך עמידים לשימוש כל בני הבית כולל הילדים. כלי הקרמיקה בעלי ברק בגוון שמנת, קלי משקל ובטוחים לשימוש בתנור, במיקרוגל ובמדיח.

יערה ניר כחלון למדה בבצלאל וב- Parsons School Of Design בניו יורק. היא עובדת בסטודיו שלה במושב קלחים בדרום ומייצרת את קו המוצרים שלה מאז שנת 2000. הכלים פונציונליים, יומיומיים שמזמינים להרים, לחוש ולהשתמש.

 מידות: קוטר 26 / גובה 4 ס"מ

תחזוקה: בטוח למדיח כלים, תנור אפייה ומיקרוגל

איך אנחנו בוחרים את המוצרים שלנו?

לא חסרות בארץ חנויות עיצוב. את זה אנחנו יודעים!

אז למה דווקא הרמוני?

איכות: אנחנו לא מתפשרים על איכות! אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר באירופה, בוררים את המוצרים שלנו באופן קפדני ומוודאים שכל המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. איכות המוצרים הייתה מאז ומתמיד הקו המנחה בבחירת החברות איתן אנחנו עובדים. אנחנו רוצים שתיהנו מהמוצרים אותם אתם רוכשים אצלנו לאורך שנים, שתראו בכל פרט במוצרים שהם נעשו באהבה ועם המון תשומת לב.

עיצוב: אנחנו בוחרים לחנות פריטים שמרחיבים לנו את הלב, פותחים את הראש ונכנסים לנו לנשמה. פריטים שלא רואים בכל מקום ושניתן לראות שעומד מאחוריהם רעיון עיצובי. אנחנו מאמינים שלעיצוב אין שפה אחת ולכן החנות בנויה מחללים המעוצבים בסגנונות שונים, בשפות שונות של עיצוב. אנחנו חושבים שדווקא השילוב בין הסגנונות השונים יוצרים שפה מנצחת ומעניינת של עיצוב.

שירות: השירות שלנו באמת מבדל אותנו מחנויות אחרות. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שחווית קנייה נעימה תגרום ללקוח לרצות לחזור ולקנות שוב בחנות. חשוב לנו לעשות את המקסימום! עובדים מקצועיים שיעזרו לכם לבחור ועובדים מקצועיים שיביאו לכם את הרהיטים עד הבית וירכיבו אותם ללא עלות (גם אתם גרים באילת וגם אם אתם גרים במטולה).

ניסיון:  החנות היא חנות משפחתית וותיקה  שהוקמה בשנת 1984, מאז אנחנו עוסקים באהבה גדולה בתחום העיצוב והריהוט. יותר מ30 שנים של ניסיון יבטיחו לכם שאנחנו יודעים כיצד לבחור את החברות הנכונות וכיצד להתאים את הפריטים הנכונים לבית שלכם.