סבון נוזלי לבנדר

היה ראשון לסקור מוצר זה

מלאי : זמין במלאי

69.00 ₪
סבון נוזלי לבנדר
מק"ט: CDPTRELAV500
 

תיאור מוצר

סבון מרסיי נוזלי של חברת COMPAGNIE DE PROVENCE הצרפתית. זוהי החברה הראשונה שייצרה ,בשנת 1999 ,את הסבון מרסיי המוצק המסורתי כסבון נוזלי.

הסבונים עשויים על בסיס שמנים צמחיים תוך שמירה על התהליכים המסורתיים בהם ייצרו סבוני מרסיי במשך מאות שנים. 

סבון נוזלי על בסיס גליצרין טבעי, שמנן קוקוס ושמן זית. ללא צבע וללא שומן מהחי. הסבון מנקה את העור בעדינות ושומר על האיזון הטבעי של העור.

תכולה: 500 מ"ל

בקבוק פלסטיק ממוחזר

 

Presented in a bottle with amber shades and a touch of color, this liquid soap will fit elegantly in your kitchen or bathroom.

Saponified in a cauldron according to tradition, as does its ancestor, the authentic  cube from Marseille, this liquid soap is made from olive  and coconut oils and naturally glycerined. Free of artificial coloring and free of animal fats. Paraben free.

איך אנחנו בוחרים את המוצרים שלנו?

לא חסרות בארץ חנויות עיצוב. את זה אנחנו יודעים!

אז למה דווקא הרמוני?

איכות: אנחנו לא מתפשרים על איכות! אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר באירופה, בוררים את המוצרים שלנו באופן קפדני ומוודאים שכל המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. איכות המוצרים הייתה מאז ומתמיד הקו המנחה בבחירת החברות איתן אנחנו עובדים. אנחנו רוצים שתיהנו מהמוצרים אותם אתם רוכשים אצלנו לאורך שנים, שתראו בכל פרט במוצרים שהם נעשו באהבה ועם המון תשומת לב.

עיצוב: אנחנו בוחרים לחנות פריטים שמרחיבים לנו את הלב, פותחים את הראש ונכנסים לנו לנשמה. פריטים שלא רואים בכל מקום ושניתן לראות שעומד מאחוריהם רעיון עיצובי. אנחנו מאמינים שלעיצוב אין שפה אחת ולכן החנות בנויה מחללים המעוצבים בסגנונות שונים, בשפות שונות של עיצוב. אנחנו חושבים שדווקא השילוב בין הסגנונות השונים יוצרים שפה מנצחת ומעניינת של עיצוב.

שירות: השירות שלנו באמת מבדל אותנו מחנויות אחרות. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שחווית קנייה נעימה תגרום ללקוח לרצות לחזור ולקנות שוב בחנות. חשוב לנו לעשות את המקסימום! עובדים מקצועיים שיעזרו לכם לבחור ועובדים מקצועיים שיביאו לכם את הרהיטים עד הבית וירכיבו אותם ללא עלות (גם אתם גרים באילת וגם אם אתם גרים במטולה).

ניסיון:  החנות היא חנות משפחתית וותיקה  שהוקמה בשנת 1984, מאז אנחנו עוסקים באהבה גדולה בתחום העיצוב והריהוט. יותר מ30 שנים של ניסיון יבטיחו לכם שאנחנו יודעים כיצד לבחור את החברות הנכונות וכיצד להתאים את הפריטים הנכונים לבית שלכם.