שולחן FRAGA רחב

היה ראשון לסקור מוצר זה

מלאי : זמין במלאי

שולחן פוף דגם FRAGA של חברת LIGNE ROSET הצרפתית

* שדות חובה

5,000.00 ₪
מק"ט: FRAGASQ
 

תיאור מוצר

דגם FRAGA הוא שילוב של שולחן ופוף , ומכאן שמו יוצא הדופן.

בתהליך העיצוב של שולחן זה נעשה מאמץ לשלב את הפונקציות של שולחן ושל פוף ולשלב משטחים רכים ומשטחים קשיחים ביחד.

דגם זה ממלא את הפונקציה המסורתית של שולחן קפה - יש מקום להניח מחשב או כוס קפה ועם זאת אפשר לצרף את השולחן ליד הספה והשתמש בו כהדום או כפוף.

השולחן מרופד בבד המורכב מ81% צמר ו-19% סינטטי. ניתן להזמין מגש נשלף המתיישב על גבי המגש הקבוע.

מעבר לגוונים המוצעים באתר ניתן להזמין את השולחן במספר גוונים נוספים של ריפוד וכן בגימור עץ בוק חום כהה. מעוניינים לראות את הגוונים השונים? אתם מוזמנים ליצור קשר עם החנות.

זמן אספקה: 90 ימי עסקים

איך אנחנו בוחרים את המוצרים שלנו?

לא חסרות בארץ חנויות עיצוב. את זה אנחנו יודעים!

אז למה דווקא הרמוני?

איכות: אנחנו לא מתפשרים על איכות! אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר באירופה, בוררים את המוצרים שלנו באופן קפדני ומוודאים שכל המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. איכות המוצרים הייתה מאז ומתמיד הקו המנחה בבחירת החברות איתן אנחנו עובדים. אנחנו רוצים שתיהנו מהמוצרים אותם אתם רוכשים אצלנו לאורך שנים, שתראו בכל פרט במוצרים שהם נעשו באהבה ועם המון תשומת לב.

עיצוב: אנחנו בוחרים לחנות פריטים שמרחיבים לנו את הלב, פותחים את הראש ונכנסים לנו לנשמה. פריטים שלא רואים בכל מקום ושניתן לראות שעומד מאחוריהם רעיון עיצובי. אנחנו מאמינים שלעיצוב אין שפה אחת ולכן החנות בנויה מחללים המעוצבים בסגנונות שונים, בשפות שונות של עיצוב. אנחנו חושבים שדווקא השילוב בין הסגנונות השונים יוצרים שפה מנצחת ומעניינת של עיצוב.

שירות: השירות שלנו באמת מבדל אותנו מחנויות אחרות. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שחווית קנייה נעימה תגרום ללקוח לרצות לחזור ולקנות שוב בחנות. חשוב לנו לעשות את המקסימום! עובדים מקצועיים שיעזרו לכם לבחור ועובדים מקצועיים שיביאו לכם את הרהיטים עד הבית וירכיבו אותם ללא עלות (גם אתם גרים באילת וגם אם אתם גרים במטולה).

ניסיון:  החנות היא חנות משפחתית וותיקה  שהוקמה בשנת 1984, מאז אנחנו עוסקים באהבה גדולה בתחום העיצוב והריהוט. יותר מ30 שנים של ניסיון יבטיחו לכם שאנחנו יודעים כיצד לבחור את החברות הנכונות וכיצד להתאים את הפריטים הנכונים לבית שלכם.