כסא TOLIX

היה ראשון לסקור מוצר זה

מלאי : זמין במלאי

כסא TOLIX בעיצובו של Xavier PAUCHARD
מק"ט: TOLIXARD
 

תיאור מוצר

כסא TOLIX עוצב ע"י Xavier PAUCHARD בשנת 1934 והפך לאייקון עיצובי. הכסא נכנס לאוספים של המוזיאון ויטרה לעיצוב, מוזיאון לאמנות מודרנית MOMA ומרכז פומפידו. הכסא עשוי כולו ממתכת וניתן להזמינו בכל צבעי ה RAL. הכסא מיותר בצרפת וחזק ועמיד במיוחד. הקסם של הכסא, הוא שבזכות צורתו המיוחדת הוא מתאים לכל סגנון. מודרני, קלאסי, או כפרי. ניתן להזמין את הכסא גם בגימור מיוחד שיתאים לעמוד מחוץ לבית. רוצים להזמינו בצבע אחר או בגימור OUTDOOR? אתם מוזמנים לפנות אלינו ונעזור בשמחה.

איך אנחנו בוחרים את המוצרים שלנו?

לא חסרות בארץ חנויות עיצוב. את זה אנחנו יודעים!

אז למה דווקא הרמוני?

איכות: אנחנו לא מתפשרים על איכות! אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר באירופה, בוררים את המוצרים שלנו באופן קפדני ומוודאים שכל המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. איכות המוצרים הייתה מאז ומתמיד הקו המנחה בבחירת החברות איתן אנחנו עובדים. אנחנו רוצים שתיהנו מהמוצרים אותם אתם רוכשים אצלנו לאורך שנים, שתראו בכל פרט במוצרים שהם נעשו באהבה ועם המון תשומת לב.

עיצוב: אנחנו בוחרים לחנות פריטים שמרחיבים לנו את הלב, פותחים את הראש ונכנסים לנו לנשמה. פריטים שלא רואים בכל מקום ושניתן לראות שעומד מאחוריהם רעיון עיצובי. אנחנו מאמינים שלעיצוב אין שפה אחת ולכן החנות בנויה מחללים המעוצבים בסגנונות שונים, בשפות שונות של עיצוב. אנחנו חושבים שדווקא השילוב בין הסגנונות השונים יוצרים שפה מנצחת ומעניינת של עיצוב.

שירות: השירות שלנו באמת מבדל אותנו מחנויות אחרות. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שחווית קנייה נעימה תגרום ללקוח לרצות לחזור ולקנות שוב בחנות. חשוב לנו לעשות את המקסימום! עובדים מקצועיים שיעזרו לכם לבחור ועובדים מקצועיים שיביאו לכם את הרהיטים עד הבית וירכיבו אותם ללא עלות (גם אתם גרים באילת וגם אם אתם גרים במטולה).

ניסיון:  החנות היא חנות משפחתית וותיקה  שהוקמה בשנת 1984, מאז אנחנו עוסקים באהבה גדולה בתחום העיצוב והריהוט. יותר מ30 שנים של ניסיון יבטיחו לכם שאנחנו יודעים כיצד לבחור את החברות הנכונות וכיצד להתאים את הפריטים הנכונים לבית שלכם.